ОСТАВКА НА ПРОГНИЛОТО РЪКОВОДСТВО И СОБСТВЕНИК!
#101 StrikerCity 18.01.2015 14:33
StrikerCity
79 Posts
Since 31.01.2011

Изненадам съм от бързият отговор!
На първо място..искам да отбележа, че днес сте заключили 2 нови отбора, които бяха изтипосани в една друга тема пак за същото, за което говорим и тук.., все пак не може само да Ви обвиняваме, трябва и когато сте свършил нещо да се отбележи!
На второ място..виждам 2 варианта аз, или не сте прочел цялата тема до тук, което е нормално след толкова изписани глупости несвързани с темата, или наистина се подигравате с редовните мениджъри.., не ми се иска да е второто!
В случай обаче, че все пак не сте прочел цялата тема, с оглед на многото спам, аз ще Ви подскажа къде да върнете и да прочетете: на трета страница-->първи коментар на колегата "Игра без развитие", на същата трета страница-->щести коментар на колегата "PORT" и на пета страница-->втори коментар, който е мой. Дори да сте ги прочел, направете го още веднъж, в моя коментар съм Ви упоменал точните отбори, точните играчи по ред на номерата им в съответните отбори към днешна дата, точните дати(които на 90 % от изкараните трансфери са в един и същ ден, а останалите са с разлика от 2 до 3 дни), дори съм изкарал със стрелки дадения футболист, в кой/кои отбори от същите 5 е бил преди да премине в сегашния си отбор!
И след като ги прегледате, моля да ми отговорите на следните въпроси:
1. Наистина ли смятате, че всичко е наред?
2. Наистина ли не виждате нищичко нередно в тези трансфери?
3. Наистина ли не мислите, че отбор ЛИАЗ МАДАРА създаден на 1 юли 2013 година, което прави около година и половина до днес, стои БЕЗ ВИП, стои със стадион 5000 места, което сам знаете, че означава че играта му генерира всеки ден кредит, стои с нулево развитие, отбор който дори не влиза в играта..последно логване 1 януари..този същият отбор точи всеки Божи ден от Вас кредит, за да влезе след определен период от време и да закупи някой ненужен играч от "петицията" на хубава цена! Наистина ли за Вас това е нормално и отново не виждате нищо нередно тук с оглед на трансферите, които Ви показах че са извършвани от този отбор?
4. Наистина ли не мислите, че отбор MM66 създаден през 2010 година, в момента има четири 50 годишни и четири 49 годишни играча в отбора си..не играе за нищо, не се бори за нищо, не просперира, обаче в същото време му върви тренировъчен център и училище за таланти и това нещо е нормално ли?
5. Наистина ли, след като Вие лично сте върнал редица трансфери на ФК ШУМЕН и то трансфери направени точно с тези отбори, сега в момента не Ви прави впечатление, че титулярния му състав се състои от 6 играча на ФК СТРУИНО, 4 играча на ВАВИЛОН и 1 играч на MM66?
6. Наистина ли намирате за случайност РПС-тата, които се играят между тези отбори?

Ако направите проверка на тези отбори и на нещата между тях и след това отново не виждате нещо нередно, се надявам, че ще можете да дадете логичен отговор на тези въпроси, за да мога и аз да погледна от Вашата гледна точка и може би да се съглася с Вас! А след това и да Ви се извиня, че загубих от времето Ви и че се опитвам да помогна на Вас и на Вашата игра! След като се произнесете може да заключите и темата, защото не виждам какво повече може да се каже или направи, ако Вие сам не направите нищо!

#102 Corinthians 18.01.2015 16:39
Corinthians
1631 Posts
Since 28.05.2007

След подадения от вас сигнал установих, че всички тези отбори ФК СТРУИНО, ВАВИЛОН и MM66 са използвали един и същи компютър. Проверих и играчите на ФК ШУМЕН и това което казвате е така. Ще заключа всички тези отбори и ще взема решение какво да бъде наказанието им. Благодаря Ви за докладването на този проблем и запомнете, че аз не защитавам никой и без вашата помощ не мога да почистя играта сам.

#103 Removed user 18.01.2015 17:18
Us
463 Posts

(clap) (y) ВЪН ВСИЧКИ МУЛТАЦИ ОТ ИГРАТА.
.... 99,9% съм сигурен,че има и още тарикати.

#104 StrikerCity 18.01.2015 17:25
StrikerCity
79 Posts
Since 31.01.2011

Аз зная, Г-н Админ, че не можете сам и то не заради друго, а защото Вие сте един, а ние сме много.., но разберете, че ако оставите тези, които искат да Ви помогнат да се изчисти играта един път завинаги и работите задружно с тях, за една по-добра и по-коректна игра, всичко ще е наред и малко по малко с общи усилия ще изчистим всички, а ако наложите и хубави наказания, също няма да е много лошо, защото явно е че приетото до сега заключване за една седмица и след това пускане не дава резултат! Благодаря Ви още веднъж, че се отзовахте на сигнала и се намесихте! По-добре късно, от колкото никога! Аз лично сега се нахъсах да намеря още такива тарикатчета и да ги чистим наред! Ферари мисля, че вече можеш да заключиш темата!

#105 Removed user 18.01.2015 18:13
Dirt devils
1785 Posts

<blockquote><h3>Corinthians написа:</h3>След подадения от вас сигнал установих, че всички тези отбори ФК СТРУИНО,
ВАВИЛОН и MM66 са използвали един и същи компютър. Проверих и играчите на ФК
ШУМЕН и това което казвате е така. Ще заключа всички тези отбори и ще взема
решение какво да бъде наказанието им. Благодаря Ви за докладването на този
проблем и запомнете, че аз не защитавам никой и без вашата помощ не мога да
почистя играта сам.</blockquote>
(clap) (bow)
#104 Автор: StrikerCity, добавен на: 18 Яну 2015 17:25 (нд)
цитирай изтрий
Аз зная, Г-н Админ, че не можете сам и то не заради друго, а защото Вие сте
един, а ние сме много.., но разберете, че ако оставите тези, които искат да Ви
помогнат да се изчисти играта един път завинаги и работите задружно с тях, за
една по-добра и по-коректна игра, всичко ще е наред и малко по малко с общи
усилия ще изчистим всички, а ако наложите и хубави наказания, също няма да е
много лошо, защото явно е че приетото до сега заключване за една седмица и след
това пускане не дава резултат! Благодаря Ви още веднъж, че се отзовахте на
сигнала и се намесихте! По-добре късно, от колкото никога! Аз лично сега се
нахъсах да намеря още такива тарикатчета и да ги чистим наред! Ферари мисля, че
вече можеш да заключиш темата!(clap) (clap) (clap) (bow) Мисля да я оставя тази вечер :)Ако колегите не са я заключили утре докато се върна от работа ще я заключа.

#106 Removed user 18.01.2015 20:54
Blue Sharks
188 Posts

Че той Шумен по тази причина беше заключен и в другия сървър! Поздравления Админ за добрата работа! (clap)

#107 Myrtle_Beach 18.01.2015 21:37
Myrtle_Beach
1328 Posts
Since 01.09.2007

Сега чета темата за първи път и искам да благодаря на StrikerCity за отделеното време и не мисля,че тези отбори трябва да бъдат отключвани повече някога. На админа това му е работата,но все пак добре свършена.

#108 FC Donovete Mezdra 18.01.2015 23:01
FC Donovete Mezdra
1169 Posts
Since 22.05.2007

Браво Марто (Striker City) (bow) (bow) (bow) Уникална работа, която заслужава само адмирации и похвали! Все още има хора на които им пука и които отделят от личното си време за нашето общо хоби! За наглите мултаци - изтриване на акаунтите! Всякакво друго решение ще е подигравка! Колкото сме останали-толкова, тук сме да си правим кефа! А дали играта ще отлепи ютията, зависи от Админа! Наздраве!

#109 PORT 18.01.2015 23:32
PORT
1125 Posts
Since 22.01.2008

(bow) (bow) (bow) Браво админе, най-после. Че то точно това искахме. Само че ще ти е на 100% свършена работата ако такива ги заключваш завинаги. Повярвай ми, стойностните мениджъри бягат от играта ти, именно, заради мултитата.

#110 Liverpool92 18.01.2015 23:35
Liverpool92
1556 Posts
Since 09.07.2009

Много добра работа(beer)